foci labda a hálóban
Ellenfele, a szerb Partizan Beograd büntetése miatt mindössze száz néző előtt játszik csütörtökön a Videoton FC a labdarúgó Európa Liga-selejtező negyedik fordulójának első mérkőzésén.

Poór Brigitta

Poór Brigitta nyerte a lengyelországi tereptriatlon világkupa-futamot, a férfiaknál Mester Bálint a 13. helyen ért célba.

kosárlabda

Az első nyolc közé jutás a célja a 2017/18-as bajnoki idényben a PVSK férfi kosárlabdacsapatának, amely négy új játékossal erősítette meg a keretét az új szezonra.

Ki gépen száll

Piros repülőgép
Tóth Ferenc a Világjátékokon aratott sikere után a vitorlázó műrepülők világbajnokságán is aranyérmet nyert.

Vogel Adrienn

Első magyar nőként próbálhatta ki tudását a gyorsasági kamionversenyzésben Vogel Adrienn, aki szívesen indulna a szakág Európa-bajnoki sorozatában.

Sebastian Vettel a Hungaroringen
fotó: Czeglédi Zsolt/MTI

A világbajnoki pontversenyben éllovas Sebastian Vettel autózta a leggyorsabb időt a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj harmadik, szombati szabadedzésén.

Totó

TOTO

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 32. fogadási heti, második fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők.

foci

Holman Dávid a Debreceni VSC-ből a Slovan Bratislava labdarúgócsapatához igazolt.

Nem kispálya

Magyar Úszás Napja
Harmincnyolc éremnél járnak a magyar versenyzők a masters vizes világbajnokságon.

úszás

Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.

Az Ironlady

Hosszú Katinka két számban nyert az úszók Eindhovenben zajló rövidpályás világkupájának pénteki nyitónapján.

Földön

Súlyemelő

Harmadszor lett összetett Európa-bajnok a masters kontinensviadalon Takács Mária, a magyar női súlyemelés meghatározó alakja.

Baji Balázs

Baji Balázs abban bízik, hogy a múlt heti, londoni atlétikai világbajnokságon szerzett bronzérme egy új kezdet a pályafutásában.

Fradi szív

Új buszt kapott a Ferencváros labdarúgócsapata.

focilabda
A labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójának hat mérkőzését négy különböző játéknapon rendezik meg, elsőként csütörtökön a Ferencváros a Haladással találkozik.

röplabda

Dobi Edina, a magyar válogatott centere a következő szezonra a női röplabda NB I címvédőjéhez, a Békéscsabához szerződött.

Vizen

Balaton

Szombat helyett szeptember 9-én rendezik meg a MOL Balaton-átevezést.

Vitorlás

A vitorlázó Vadnai Jonatán ezüstérmet szerzett a franciaországi Douarnenez-ben rendezett U21-es Laser Standard Európa-bajnokságon.

kajak-kenu

Hüttner Csaba szövetségi kapitány kijelölte az augusztusi, racicei kajak-kenu világbajnokságon 500, illetve 1000 méteren induló férfi kajaknégyeseket.

Vízben

vízilabda

Novemberben kezdődik a vízilabda-válogatottak Európa Kupája, a kontinentális sportági szövetség (LEN) új sorozata.

úszók

A nyíltvízi versenyeket az eredeti kiírás szerint, csütörtökön, pénteken és szombaton bonyolítják le Balatonfüreden a magyarországi masters vizes világbajnokságon.