Kiss Norbert

A második helyen ért célba a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes pilótája a gyorsasági kamion Eb magyarországi versenyhétvégéjének szombati első futamán a Hungaroringen.

foci

A TVE Sportpályán kerül sor vasárnap a Danone Focikupa a Gyermekekért elnevezésű korosztályos torna budapesti döntőjére.

röplabda egy kézben
Dávid Zoltán váltja Sasa Nedeljkovicsot a Magyar Kupa-ezüstérmes Kecskemét férfi röplabdacsapatának kispadján.

Ki gépen száll

rally

Helyén kell kezelni a rali Európa-bajnokság (ERC) ciprusi futamán elért harmadik helyezést, hiszen még mindig van hátránya a magyar csapatnak az élmezőnyhöz képest.

rally

A két hete, Görögországban elért második hely után Herczig Norbert és Ferencz Ramón ismét dobogóra állhatott a rali Európa-bajnokságon.

F1

A Red Bull két pilótája, az ausztrál Daniel Ricciardo és a holland Max Verstappen zárt az első két helyen a Forma-1-es Monacói Nagydíj csütörtöki első szabadedzésén.

Totó

TOTÓ

A TOTÓ 23. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei.

Foci

A luxemburgi Dudelange együttesével találkozik a Videoton a labdarúgó Bajnokok Ligája első selejtezőkörében.

Nem kispálya

3D Tv

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

sportközvetítés

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

foci

Magyar gyerekek is szerephez jutnak a labdarúgó-világbajnokságon, az Argentína-Izland mérkőzésen.

Földön

kosárlabda

Az elmúlt négy évben a Ceglédet irányító Cziczás László lett az Aluinvent DVTK női kosárlabdacsapatának új vezetőedzője.

labda

Ismét Oroszország válogatottjának győzelmét jósolta meg kedden Achilles, a szentpétervári Ermitázs süket macskája.

foci

A december 15-i zárás után február 2-án folytatódik majd az élvonalbeli bajnokság 2018-2019-es idénye, és a hétvégén is rendeznek Magyar Kupa-mérkőzéseket.

Az Ironlady
Hosszú Katinka arany-, Szilágyi Liliána ezüst-, Balog Gábor és Jakabos Zsuzsanna pedig bronzérmet szerzett vasárnap Monte-Carlóban, a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat harmadik, egyben utolsó állomásának zárónapján.

foci
A világ legjobb és legnagyobb közös nyelvének nevezte a labdarúgást Fülöp Attila, az Emberi Erőforrások Minisztériumának szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelős államtitkára a Danone Focikupa vasárnapi döntőjének megnyitóján.

Vizen

korcsolya

A Vasas újjáalakuló műkorcsolya-szakosztályában folytatja pályafutását Tóth Ivett, aki a februári, phjongcshangi téli olimpián a 23. helyen zárt.

hockey

Rajna Miklós a MAC Budapest jégkorongcsapatában folytatja pályafutását.

hoki ütő

A kanadai Glen Hanlon lett a DVTK Jegesmedvék jégkorongcsapatának vezetőedzője.

Vízben

Vízilabda a vízben

Az olimpiai és világbajnok Egyesült Államok, valamint Ausztrália és Japán lesz az ellenfele a júliusi Európa-bajnokságra címvédőként készülő magyar női vízilabda-válogatottnak.

vízilabda

Távozik posztjáról Cseh Sándor, a férfi vízilabda ob I-ben idén ezüstérmes Szolnoki Dózsa vezetőedzője, akinek helyét a csapat eddigi játékosa, a szerb Zivko Gocic veszi át.