kézis

A címvédő Győr a Vasas, a tavaly ezüstérmes Ferencváros pedig az Alba Fehérvár otthonában győzött a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda nb I

A címvédő Alba Fehérvár bejutott a négy közé a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a harmadik debreceni negyeddöntőben legyőzte a Körmendet.

Kézilabda a pályán

A címvédő macedón Vardar Szkopje otthonába látogat a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi, 12. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Ki gépen száll

rally

Hosszú évtizedek óta először idén ismét teljes szezont teljesít a rali Európa-bajnokság legmagasabb kategóriájában egy magyar kettős.

Michelisz Norbert

fotó: Földi Imre/MTI

Michelisz Norbert a gyári Hyundai pilótája lesz az idén új néven induló túraautó-világbajnokságon.

Kazár Miklós
Versenyautót vált és a rali Európa-bajnokságon áll rajthoz az idei szezonban a korábban négy abszolút magyar bajnoki címet szerzett Kazár Miklós, aki navigátorát is lecseréli a 2018-as évre.

Totó

totó
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. fogadási heti, második fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők.

korcsolya
Jászapáti Petra hatodik lett szombaton a rövidpályás gyorskorcsolyázók 1500 méteres versenyében a phjongcshangi téli olimpián, ez a negyedik ilyen magyar helyezés a téli játékok történetében.

Nem kispálya

kerekesszékes vívás
Rövid ünnepséggel megnyitották Egerben pénteken a vasárnapig tartó kerekesszékes vívó világkupaversenyt.

Focilabda a füvön

Csütörtökön ünnepélyes körülmények között megnyílt a Legendák szektora az Újpest FC labdarúgócsapatának otthonában, a Szusza Ferenc Stadionban.

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Földön

tenisz
A nőknél Udvardy Panna nyerte a BOK Sportcsarnokban megrendezett fedett pályás tenisz országos bajnokságot.

röplabda egy kézben

A Nyíregyháza 3-0-ra nyert a Vasas otthonában a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjének csütörtöki visszavágóján, és kettős győzelemmel jutott tovább.

tollaslabda

A magyar női tollaslabda-válogatott 4-1-re legyőzte a szlovák együttest a kazanyi csapat Európa-bajnokságon, szerdán.

Baji Balázs

A második helyen végzett Baji Balázs 60 méteres gátfutásban a Nemzetközi Atlétikai Szövetség fedettpályás sorozatának lengyelországi versenyén, Torúnban.

A georgiai Damir Tsrepulia a férfi vízilabda Európa Kupa A csoportjában játszott Magyarország-Georgia mérkőzésen Kecskeméten 2018. február 15-én

fotó: Ujvári Sándor/MTI

A papírformának megfelelően fölényes győzelemmel kezdte szereplését a házigazda magyar férfi vízilabda-válogatott a kecskeméti Európa Kupa-selejtezőben.

Vizen

sí

Szerdán első alkalommal rendezik meg a Sípályák Éjszakáját, melynek keretében az ország különböző pontjain késő estig lesznek nyitva a sípályák.

sielő

Másfél kilométerrel, közel 4 kilométerre bővül a síelhető pályák hossza a hétvégére Eplényben, ahol már két sílifttel óránként  négyezer embert tudnak feljuttatni a hegyre.

jégkorong
A címvédő DVTK vasárnapi legyőzésével a MAC Budapest csapata biztosította elsőségét a jégkorong Erste Liga középszakaszában, míg a Fehérvári Titánokkal szemben alulmaradó Vienna Capitals lemaradt a rájátszásról.

Vízben

vizilabda,férfi,Universiade

A spanyol férfi vízilabda-válogatott magabiztos győzelmet aratott kedden Dordrechtben, a hollandok vendégeként a világliga magyar érdekeltségű csoportjának negyedik fordulójában.